Chorvatsko 2000 - 2017, výlet "Raškovické party" do Baško Polje, Split, Makarská, Brač, Biokovo, Veprič. Výlet třídy 1.B - 2004. Budapešť, Kroměříž, Krakov, Osvětim, Brezinka, Hochkar, Wachau, petanque, Salzburg, Salzkammergut, Orlí hnízdo, Berchtesgaden, Obersalzberg, Hallstatt, Vodácké kurzy 2010-2011, Raškovice 2010-2013.
Další foty jsou na http://jhrdy1.webgarden.cz/hochkar-2010-leden, březen, 2011 - 2017, to jsou stránky, kde mám fotky z Rakouska - Wachau, Hochkar, stužkovací večírky, oslavy, Salzburg, Hallstatt, Berchtesgaden, Orlí Hnízdo, lyžák, Mnichov, Hochkar - březen a dále Německo - Mnichov, Rakousko - Krimmelské vodopády 2011 i 2014, nové fotky ze školy, poslední Raškovice - léto, podzim 2011 apod. Připojil jsem odkazy na stránky těchto destinací, nejnověji stránky Hochkaru v češtině... Na YouTube (hrdas66) potom další videa z těchto akcí. Je tam i ilustrační video k cestě od pláže u kempu Baško Polje až ke stanům. Pro představu, jak to tam vypadá, jak je to daleko, jak vypadají toalety, obchod, pekárna v kempu apod. Doplnil jsem ceny mýtného, ceny pohoných hmot, on-line kamery, předpověď počasí - vše nejaktuálnější, přidal jsem i odkazy na stránky chorvatských medií. Nejnověji jsem přidal fotky z Hochkaru 2012 až 2017 a výlet Cote d´Azur a Provence (Monaco, Avignon, Chateauneuf du Pape, Nice, Cannes, Saint Tropez, Orange, Grasse, Apt, Bonnieux, Gordes, Roussillon (Vaucluse) - okrové doly, Menton, Verona) - 2012 a 2014 apod., včetně informací o těchto místech.
V levém sloupci dále najdete "Aktuality Chorvatsko 2012 - 2017", nejčerstvější informace k cestování do Chorvatska a v Chorvatsku, veškeré ceny mýtného, potravin, vstupné, spoustu zajímavostí, nových, aktuálních informací apod. V pravém sloupci např. "Baška Voda - aktuální počasí", "HAK - aktuální záběry z cest, přechodů apod - Chorvatsko", "Aktuální ceny paliva v Chorvatsku" nebo "Ceny mýtného - Chorvatsko" a spoustu dalších informací. Stačí kliknout.
Chorvatsko - publikace, nejen v češtině, ale i v angličtině, němčině a chorvatštině. Spousta zajímavých informací z infocenter, odborných časopisů, cestovních kanceláří, turistických združení, mnoho rad, tipů, map, ceníků apod...Mé další stránky na téma Chorvatsko (zadej - Jiří Hrdý): Pinterest, YouTube, Facebook, Twitter, Flipboard, issuu.
Chorvatsko - publikace, nejen v češtině, ale i v angličtině, němčině a chorvatštině. Spousta zajímavých informací z infocenter, odborných časopisů, cestovních kanceláří, turistických združení, mnoho rad, tipů, map, ceníků apod... klikni níže
a mé profily: Pinterest, YouTube , Facebook
, Twitter, Flipboard, issuu
Baška Voda.jpg
Villa Borovina(1).jpg
Jiří Hrdý.jpg
http___jhrdy1.webgarden.cz_rubriky_hochkar-2014-brezen(1).jpg

První hotel určený výhradně pro páry v Dalmácii

 

28.11.2013


 
Rijeka dubrovačka
Koločep, hotel Koločep

Od léta 2014 zahájí svůj provoz obnovený hotel Koločep na stejnojmenném ostrově v blízkosti Dubrovníku. Ostrov Koločep je jedním ze skupiny Elafitských ostrovů, které po staletí sloužily obyvatelům Dubrovníku jako oblíbený blízký výletní a rekreační cíl, jehož mimořádně příjemné středomořské klima, bohatá vegetace a krásné pláže jim poskytovaly klidný odpočinek a relaxaci. Dubrovničtí dodnes nazývají Koločep starým místním názvem Kalamota.Novým majitelem hotelu Koločep, včetně vil a apartmánů, je společnost "Karisma Adriatic Hotels", který patří největšímu německému touroperátorovi TUI, mexickému hotelovému řetězci Karisma Resort International a chorvatskému zemědělskému a potravinářskému koncernu Agrokor. Hotel změnil nejen vlastníka, ale i jméno a zaměření na specifickou klientelu.

 

Rijeka dubrovačka
Koločep, osada Donje Čelo

"Kalamota Island Resort" bude přebudován podle koncepce "Couples Only Resort" , tedy na komplex výhradně pro páry a zásadně jen pro dospělé osoby. Bude poskytovat zamilovaným i jiným párům služby, přizpůsobené jejich rozpoložení, náladě a požadavkům, tedy veškeré pohodlí v ubytování, gastronomické služby all inclusive a à la carte , celodenní program sportovní a rekreační, programy relaxace, wellnessu, včetně masáží, degustace vína, ovoce a dalších produktů ostrova, jakož i bohaté večerní možnosti společenského vyžití i programů na různá atraktivní témata hudební, kulturní a historická. Nádherná příroda ostrova spolu se zdejšími historickými pamětihodnostmi typickými pro Elafitské ostrovy budou vytvářet vhodný romantický a lyrický rámec pro tyto pobyty.

 

Koncepce "Couples Only" si v poslední době získává v řadě zemí čím dál větší oblibu. V minulém roce fungovalo těchto specializovaných resortů jen v oblasti Středomoří přes dvacet (ve Francii, Španělsku, Itálii a v Tunisu) a stále jich přibývá. Jejich nezbytným předpokladem je vždy mimořádně půvabný romantický přírodní, případně i historický rámce a Koločep tento požadavek beze zbytku splňuje.


 

Rijeka dubrovačka
Koločep, skalnaté pobřeží na severovýchodě ostrova

První investicí nových majitelů koločepského hotelového zařízení bude jeho přestavba, která přinese výrazné zvýšení kvality ubytování na čtyři hvězdičky, a to v souladu s kvalitou typickou pro hotely v nabídce cestovní kanceláře TUI. Investice v hodnotě přibližně devíti milionů eur zajistí komplexní obnovu stávajícího zařízení při kapacitě 150 lůžek. Do budoucna se počítá se zvýšením kapacity o dalších 70 ubytovacích jednotek.


 

"Kalamota Island Resort" je druhým hotelovým zařízením tohoto zaměření na chorvatském jadranském pobřeží. Od roku 2012 se jako "Couples Only" profiluje hotel "Meliá Coral Hotel" v istrijském Umagu.Zdroj informací:mail: info@chorvatsko.cz
copyright © 2001-2011 M. Zábský, M. Zábská, V. N. Heřmanová
foto z archivu CK Vítkovice Tours
Pro mě je to nejlepší ubytování v Bašce Vodě, velmi milí lidé, čisto, vstřícnost a ... skvělé víno!!
214.JPG
P1040124a.jpg
P1000247a.jpg
Baška Voda

Baška Voda

Baška Voda

Baška Voda

Baška Voda

Baška Voda

Baška Voda, Baško Polje.jpg
ostrov Brač(1).jpg
U Ivana.jpg
Povlja (Brač).jpg
Omluvte prosím nedokonalost těchto stránek, tvořil jsem je v lednu 2008 a šlo původně jen o informace k Baško Polje a k našim výletům a to vše jen a jen pro náš úzký okruh přátel. Ale myslím si, že informace, které jsem začal uvádět, jsou praktické, nové, aktuální, prostě na stránkách cestovek či v jejich katalozích některé z nich prostě chybí. Na YouTube jsem umístil videa z těchto akcí, je tam i ilustrační video k cestě od pláže u kempu Baško Polje až ke stanům. Pro představu, jak to tam vypadá, jak je to daleko, jak vypadají toalety, obchod, pekárna v kempu apod. Doplnil jsem tu aktuální ceny mýtného, ceny pohoných hmot, trajekty, on-line kamery, předpověď počasí - vše nejaktuálnější (srpen 2013). Odkazy na stránky chorvatských medií, velkých řetězců ... Neustále se pokouším tedy dopňovat, aktualizovat text. Fotogalerie je již hotová. Tak prosím o trpělivost. Děkuji.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one